پسری برای خرید جوراب مردانه ارزان به فرانسه سفر کرد

جوراب مردانه ارزان ساخته شده از الیاف نرم طبیعی مانند پشم مرینوس یا ترمه بهترین هستند آنها معمولاً بیشتر از جوراب های نخی یا الیاف مصنوعی قیمت دارند اما ارزش پول اضافی را دارند.
سردی پاها ممکن است دلیل شب های بی قرار شما باشد هنگامی که پاهای شما سرد است رگ های خونی را منقبض کرده و باعث گردش خون کمتر می شود.
به گفته بنیاد ملی خواب، گرم کردن پاهای خود قبل از رفتن به رختخواب به مغز شما کمک می کند تا سیگنال خواب واضحی مبنی بر اینکه زمان خواب است بدهد.
ساده ترین راه برای گرم کردن پاها؟ جوراب. پوشیدن جوراب در رختخواب امن ترین راه برای گرم نگه داشتن پاهای شما در طول شب است.
روش‌های دیگری مانند جوراب برنج، بطری آب گرم یا پتوی گرم‌کننده ممکن است باعث داغ شدن یا سوختگی شما شود خوابیدن تنها مزیت پوشیدن جوراب در شب نیست در ادامه بخوانید تا یاد بگیرید چگونه این عادت جدید می تواند زندگی شما را تغییر دهد.
جوراب
مطمئن شوید که جوراب‌هایی که انتخاب می‌کنید تنگ نباشند که ممکن است گردش خون را محدود کرده و مانع گرم شدن مناسب پاهای شما شود.
یکی از نکات منفی پوشیدن جوراب هنگام خواب گرم شدن بیش از حد است اگر بیش از حد گرم می‌شوید یا احساس گرما می‌کنید جوراب‌هایتان را در بیاورید یا پاهایتان را بیرون از پتو بگذارید.
از پوشیدن جوراب های فشاری در شب خودداری کنید مگر اینکه پزشکتان تجویز کرده باشد حتی اگر شناخته شده است که آنها گردش خون را با افزایش جریان خون بهبود می بخشند اما قرار نیست در رختخواب پوشیده شوند.
جوراب های فشاری جریان خون را از پاهای شما دور می کنند و ممکن است وقتی دراز کشیده اید جریان خون را مسدود کنند.

مشخص شد که حمام های گرم پا به رفع بی خوابی و خستگی در افرادی که تحت شیمی درمانی هستند کمک می کند.

حمام آب گرم یا فقط حمام پا قبل از خواب نیز دمای بدن را افزایش می دهد و می تواند به شما کمک کند راحت تر به خواب بروید حمام های گرم نیز یک راه حل طبیعی است که به راحتی در دسترس است و نیازی به هیچ دارویی ندارد.

اگر پاهای شما مدام سرد است ممکن است گردش خون شما مقصر باشد اگر مشکلات جدی گردش خون یا هر بیماری مزمنی مانند دیابت دارید با پزشک خود مشورت کنید.