مصرف روغن موتور رونیز ریزش مو را درمان می کند

روغن موتور رونیز در طول زمان به طور قابل توجهی تغییر کرده است هنگامی که اولین بار در دهه 1800 معرفی شد، تولیدکنندگان از تکنیک های سوخت و روغن کاری خود استفاده کردند که منجر به تناقضات بسیاری شد.

استفاده از چربی حیوانی و روغن گیاهی به استفاده از روغن موتور ساخته شده از خام تبدیل شد و بعداً روغن مصنوعی اختراع شد.

روغن موتور مصنوعی روغنی است که فرآیند مهندسی شیمیایی را طی کرده است در مقایسه با مولکول های روغن معمولی، مولکول های روغن مصنوعی شکل یکنواخت تر و ناخالصی های کمتری دارند.

به طور معمول، روغن مصنوعی مقاومت بالاتری در برابر اکسیداسیون دارد و در دماهای بسیار بالا و پایین عملکرد بهتری نسبت به روغن موتور معمولی ساخته شده از نفت خام دارد.

روغن

برند Pennzoil شل به دلیل ایجاد اولین روغن موتور مصنوعی ساخته شده از گاز طبیعی شناخته شده است در دهه 1970، شل شروع به بررسی منابع انرژی غیر از نفت خام، یکی از آنها گاز طبیعی، برای ساخت سوخت و روان کننده کرد.

فرآیند تبدیل گاز طبیعی به نفت بسیار پیچیده است و دارای مراحل بسیاری است اما در مقایسه با نفت خام مزایای برتری را ارائه می دهد.

گاز طبیعی بسیار تمیز است و عاری از بسیاری از آلاینده های موجود در نفت خام است هنگامی که از طریق فرآیند ثبت اختراع آنها تولید می شود، نتیجه یک روغن پایه مصنوعی است که خالص تر است و عملکرد بهتری نسبت به روغن های پایه سنتی ساخته شده از خام دارد.

به لطف نوآوری و فرهنگ آینده نگر شل، این شرکت توانست یک روغن موتور کاملا مصنوعی ساخته شده از گاز طبیعی تولید کند.

این فرآیند ثبت اختراع به عنوان فناوری شناخته می‌شود که روغن‌های موتور تمام مصنوعی را طراحی می‌کند که محافظت کامل و بدون مصالحه را ارائه می‌کند.

روغن موتور ترکیبی مصنوعی این نوع روغن از مخلوطی از روغن های پایه مصنوعی و معمولی استفاده می کند تا مقاومت بیشتری در برابر اکسیداسیون و عملکرد بهتر در دماهای پایین داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.