ماشین لباسشویی بوش اصل آلمان 8 کیلویی

بوش یک شرکت مهندسی و الکترونیکی می باشد که یک از تولیداتش ماشین لباسشویی بوش است.

هر مدل ماشین لباسشویی بوش دارای تنظیمات پیش‌فرض است که شرایط شستشوی مورد نیاز برای لباس‌های ظریف، پیراهن‌های تجاری، شلوار جین، لباس‌های ورزشی، ملحفه‌ ها و لباس‌های کودک را برآورده می‌کند.

تا مطمئن باشید با ماشین لباسشویی بوش اصل آلمان 8 کیلویی لباس های شما تمیز، تازه، بدون گره‌خوردگی و بدون آسیب شستشو خواهد شد.

ماشین لباسشویی بوش اصل آلمان 8 کیلویی

ماشین لباسشویی بوش اصل آلمان

ماشین لباسشویی بوش اصل آلمان ماشین لباسشویی بوش اصل آلمان در مقابل اتفاقات و مشکلاتی که برای ماشین لباسشویی پیش بیاد گارانتی مادام العمر دارند.

سایر مشخصات ابعاد (طول × عرض × عرض): 81.8 x 59.6 x 54.4 سانتی‌متر لولاهای کابینت برگشت‌پذیر پایه قابل تنظیم ارتفاع تا15 سانتی‌متر دارد.

8 کیلوگرم راندمان انرژی قدیمی کلاس، A +++ کلاس بازده انرژی جدید، C مصرف انرژی 176 کیلووات ساعت در سال، بر اساس 220 چرخه شستشوی استاندارد برای برنامه های پنبه ای در دمای 60 درجه سانتی گراد و 40 درجه سانتی گراد در بار کامل و جزئی مصرف انرژی برنامه استاندارد است.

مصرف واقعی برق بستگی به نحوه استفاده از ماشین لباسشویی بوش دارد.

حداکثر سرعت چرخش، 1200 دور در دقیقه درجه رطوبت باقیمانده: 62% کلاس راندمان گریز از مرکز، C مدت زمان برنامه استاندارد برای پارچه های پنبه ای در دمای 60 درجه سانتی گراد در بار کامل 197 دقیقه و در بار جزئی 156 دقیقه می باشد.

مدت زمان برنامه استاندارد برای پارچه های نخی در 40 درجه در بار جزئی 156 دقیقه است.

سطح صدا در مرحله شستشو در برنامه استاندارد برای پارچه های نخی در دمای 60 درجه سانتی گراد در بار کامل: 41 دسی بل (A) و 1 pW سطح صدا در مرحله چرخش در برنامه استاندارد برای پارچه های نخی در دمای 60 درجه سانتی گراد.

در بار کامل، 66 dB (A) re 1 pW برنامه‌های شستشوی استاندارد، که اطلاعات روی برچسب و برگه اطلاعات به آنها اشاره دارد، Eco 40-60 هستند.

این برنامه ها برای شستشوی لباس های نخی کثیف معمولی مناسب بوده و از نظر مصرف ترکیبی انرژی و آب کار آمدترین برنامه ها هستند.

دمای واقعی ممکن است با این ترکیب از دمای برنامه مشخص شده متفاوت باشد.

زمان شستشو به منظور کاهش مصرف انرژی افزایش می یابد.

کلاس شستشوی A همیشه در این فرآیند تضمین شده است.

در لباسشویی بوش موتور اینورتر بسیار بی صدا و کارآمد.

سیستم حسگر قادر است به طور خودکار و با دقت بسیار بالا جریان آب را به درون درام، مطابق با نیازهای شستشو، تنظیم کند و مصرف آب را به حداقل برساند.

قدرتمند، مقاوم، بی صدا و کارآمد موتور که توسط بوش توسعه یافته است، بسیار قدرتمند و بادوام است.

به دلیل بهره وری انرژی بالا، سرعت و همچنین حداقل مصرف انرژی متمایز است.

نرمی برای برنامه ایده آلی برای لباس هایی است که در تماس مستقیم با پوست پوشیده می شوند، به ویژه برای پوست های حساس و به راحتی تحریک پذیر.

دیوار جانبی ضد لرزش، پایداری بیشتر و لرزش کمتر طراحی جدید دیواره جانبی نه تنها از نظر زیبایی شناسی جذاب است.

این سیستم همچنین ثبات بیشتری را فراهم می کند و لرزش را کاهش می دهد.

ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی

ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی عایق تقویت‌ شده همچنین سطوح نویز را تنظیم می‌کند و ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی را حتی در طول چرخه چرخش بسیار بی‌صدا می‌کند.

به لباس هایی که بیشتر از همه دوست دارید، تمیزی با کیفیت، ظریف و کارآمد بدهید لباس‌های دلخواه یا ظریف شما می‌توانند پس از شست‌وشو خراب شوند.

ساختار ویژه و انحصاری ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی هر نوع لباسی را با ظرافت و کارآمدی شستشو می دهد و آب را به طور یکنواخت بدون تغییر شکل، چروک یا آسیب به پارچه ها پخش می کند.

به این ترتیب، شستن کثیف ترین لباس ها تضمین می شود و همچنین برای کل بار سریعتر و دقیق تر می شود.

ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی نظافت و تمیزی کمد لباس شما با کیفیت حرفه ای تضمین می کند.

حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در هزینه به لطف مدیریت آب به ویژه کارآمد ماشین لباسشویی باعث صرفه جویی در زمان و تلاش می شود، فناوری پیش رفته بوش با استفاده از مقدار آب مورد نیاز به نتایج عالی منجر می شود.

حسگرهای یکپارچه مصرف آب را بر اساس نوع پارچه و مقدار بارگذاری شده تنظیم می‌کنند، در حالی که سیستم‌های درام و القایی آب ثبت شده ما امکان خیساندن سریع‌تر را فراهم می‌کنند.

شستشویی را انتخاب کنید که به شما در مدیریت مصرف آب کمک می کند و آرامش را به خانه می آورد.

ویژگی های اضافه شده مانند پیش شستشو و مراقبت آسان، اطمینان حاصل می کند که تمام جنبه های تمیز کردن لباس توسط ماشین لباسشویی بوش رعایت می شود تا کار مشتری حداقل باشد.

یک مدل ماشین لباسشویی بوش برای هر خانواده و نیاز لباسشویی وجود دارد می تواند سلیقه او را تامین کند و مشتریان حتی می توانند یکی را انتخاب کنند که با فضای داخلی خانه خود مطابقت داشته باشد.

شما می توانید یک ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک درب از جلو یا یک ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک از بالا را انتخاب کنید.

بوش همچنان رهبر بلامنازع در سراسر جهان است .

حتی از نظر مصرف انرژی هم بوش بهتر از ال جی است. طبق برچسب BEE، ال‌جی 0.075 واحد برق مصرف می‌کند در حالی که بوش 0.065 واحد برق به ازای هر کیلوگرم بار مصرف می‌کند.

اگر کیفیت و کارایی اولویت اصلی شماست، ماشین لباسشویی بوش را انتخاب خوبی می تواند برای شما باشد.

با توجه به تکنولوژی بالای لباسشویی بوش می توانید از صرفه جویی و به صرفه بودن مصرف آب آن کاملا مطمئن باشید.

در حالی که ال‌جی از فناوری بخار استفاده می‌کند، بوش آب را به شدت گرم می‌کند تا بخار نیز تولید کند .

هر دو بوش و ال‌جی شامل چرخه‌های سریع، معمولی و سنگین هستند، همچنین می‌توانند نیمی از بار را پوشش دهند و گزینه‌های شستشوی مقرون‌ به‌ صرفه‌ای دارند که آب و انرژی کمتری مصرف می‌کنند.

به عنوان یک قاعده کلی، اگر هزینه تعمیر ماشین لباسشویی جدید کمتر از 50٪ قیمت یک ماشین لباسشویی جدید است، باید گزینه تعمیر را انتخاب کنید.

اما، همچنین باید در نظر داشته باشید که آیا پوشش گارانتی برای ماشین لباسشویی شما وجود دارد یا خیر و به واقعیت های اقتصادی فکر کنید.

در سال 2015، بوش واحد لوازم خانگی زیمنس را خریداری کرد.

بنابراین، زیمنس اکنون به طور کامل زیر مجموعه بوش است.

بوش به جای ادغام، زیمنس را به عنوان یک برند فرعی مستقل حفظ کرده است.

برخلاف موتورهای معمولی ماشین لباسشویی با برس‌های کربنی، ماشین‌های لباسشویی بوش مجهز به یک موتور بدون تسمه و پیشرفته هستند که به طور بهینه اصطکاک را برای بهره‌وری انرژی، عملکرد و عملکرد فوق‌العاده برای صدا کاهش دارد.