لباسشویی دوو تهران مشهد اصفهان

لباسشویی دوو تهران مشهد اصفهان یکی از انواع پرطرفدار لباسشویی ها می باشد.

در این مقاله قصد داریم شما را بیشتر با این محصول آشنا نماییم.

لباسشویی دوو به دلیل کیفیت بالا از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.یکی از دلایل استقبال مردم از این محصول قیمت بسیار مناسب آن و در عین حال طراحی و ساخت بسیار زیبای آن می باشد.

نوع جدید طراحی این محصول به گونه ای می باشد که ضد صدا و لرزش است و این یک امتیاز بسیار خوب نسبت به محصولات مشابه در بازار می باشد.

هم چنین در نوع جدید این محصول دیوارهای داخلی به گونه ای طراحی شده است که سبب ثبات بیشتر این ماشین لباسشویی گردیده است.

لباسشویی دوو تهران مشهد اصفهان

قیمت لباسشویی دوو

قیمت لباسشویی دوو قیمت لباسشویی دوو به نسبت کارایی آن بسیار متعادل است.این محصول دارای کیفیتی نظیر محصولات مشابه و یا حتی بالاتر از آن ها می باشد ولی به لحاظ قیمت قیمتی پایین تر از محصولات مشابه خود در بازار دارد.

در ساخت این محصول از تکنولوژی روز کره استفاده شده است به همین دلیل روش شست و شوی لباس ها توسط این محصول بسیار متفاوت از سایر محصولات است.

شاید بتوان گفت با خرید این محصول شما صاحب یکی از کم صداترین و کم لرزش ترین ماشین لباسشویی های موجود در دنیا شده اید.به دلیل استفاده از موتور دایرکت درایو در این محصول بازدهی آن نسبت به مصرف انرژی بسیار بالاتر است.

یکی از دغدغه های خانم ها هنگام شست و شوی لباس ها این است که اطمینان حاصل کنند لباس ها به خوبی تمیز و ضد عفونی شده اند.این محصول به دلیل استفاده از بخار آب و نفود آن به الیاف پارچه بدون آسیب رساندن به بافت لباس ها سبب ضد عفونی شدن کامل لباس ها می شود.

نکته ای که در زمینه ی قیمت این محصول بسیار حایز اهمیت است این است که به دلیل مونتاژ این محصول در ایران در سالهای اخیر بسیار قیمت مناسب تری نسبت به برندهای دیگر پیدا کرده و قیمت بسیار مناسب در کنار کارایی بالای این محصول سبب استقبال بسیاری از خانواده های ایرانی از این محصول گردیده است.

لباسشویی دوو مشهد

لباسشویی دوو مشهد لباسشویی دوو مشهد، یکی از چندین تولید کننده ی این محصول است که آن را با بهترین قیمت و کارت گارانتی به خریداران ارائه کرده است.

دوو هنگام طراحی محصول چندین نکته را در کنار هم مد نظر قرار می دهد.

اول اینکه خانواده ای که قرار است این محصول را خریداری نماید چند نفره است.

این خانواده چقدر توانایی مالی در خرید این محصول را دارد.

هم چنین هنگام طراحی این مساله که افراد گوناگون دارای سلایق مختلف هنگام خرید هستند را در تنوع رنگ و طراحی های متنوع در نظر گرفته است.

بنابراین قبل از خرید این محصول باید بدانید که دقیقا هدف شما از خرید این محصول چه چیزی می باشد

دوو در طراحی درب ماشین لباسشویی از دو مدل بهره برده است. نوع اول به گونه ای طراحی شده است که درب آن از جلو باز می شود.

نوع دیگر آن طراحی متفاوت تری دارد و درب آن از بالای محصول باز می شود.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید لباسشویی دوو که درب آن از جلو باشد مصرف کمتر لرزش کمتر و هم چنین صدای کمتری نسبت به نوعی که درب آن بالای آن تعبیه شده دارد.

ماشین های درب از جلو در دو نوع با تسمه و بدون تسمه در بازار دیده می شوند.هم چنین طراحی بسیار زیباتری دارند و دکمه های آنها که در نوع جدید لمسی و چرخشی می باشند در بالای دستگاه تعبیه شده است.

لباسشویی دوو جدید

لباسشویی دوو جدید شاید بتوان گفت مهمترین و برجسته ترین ویژگی ماشین لباسشویی دووی نوع جدید موتور دایرکت درایو آن است.بدین معنی که علاوه بر اینکه هنگام شست و شو لرزش و صدایی از این محصول به گوش نمی رسد زمان مصرف انرژی بسیار کاهش پیدا کرده و این برای مشتریان بسیار مقرون به صرفه است یعنی در واقع لباس هایی با بهترین کیفیت شست و شو را در کمترین زمان ممکن تحویل شما می دهد.

لباسشویی دوو جدید در چند رنگ سفید،تیتانیوم،نقره و غیره در بازار یافت می شوند.

یکی از انواع جدید این محصول لباسشویی درب فضایی می باشد که به دلیل درب بزرگ و محدبی که دارد داری طراحی خاص و منحصر به فردی است.درب ماشین لباسشویی در نوع درب فضایی به شکل نیم دایره است.

افراد هنگام خرید محصول انتظارات مختلفی دارند برای برخی قیمت اولویت است و برخی دیگر شکل و مشخصات ظاهری محصول در درجه ی اول اهمیت قرار دارد.دوو تمامی این سلایق را در نظر گرفته و محصولی با ویژگی های منحصر به فرد روانه ی بازار کرده است.

علاوه بر کشور کره کشورهای مختلفی کار تولید و طراحی دوو را انجام می دهند.در واقع کشور کره با ساخت و سپس ارسال قطعات محصولات دوو به کشورهای مختلف سعی بر تولید محصولاتی با توجه به سطح توانایی مالی هر کشوری نموده است و بسیار در این زمینه موفق عمل کرده است.

لباسشویی دوو بدون تسمه

لباسشویی دوو بدون تسمه لباسشویی دوو بدون تسمه، موتوری دارد که از نوع بدون تسمه است.این به این معنی است که علاوه بر این که از انرژی بسیار کم تری هنگام شست و شو استفاده می کند لرزش و صدای بسیار کمتری نیز دارد.

در این نوع محصول هیچ تسمه ای وجود ندارد و نیرو به صورت مستقیم از موتور به دیگ منتقل می شود .دلیل اینکه این نوع از ماشین های لباسشویی دوو کمترین میزان مصرف انرژی را دارند همین مساله است.

بعد از یک یا دو مدل محدود در بازار،دوو جزء معدود برندهایی بود که از تکنولوژی ساخت ماشین بدون تسمه بهره برد و به همین جهت هرگاه فردی به دنبال خرید محصولی با کیفیت بالا با مصرف کم و کمترین میزان صدا و لرزش است پیشنهاد خرید دوو به او انجام می شود.

علاوه بر نوع بدون تسمه، نوع دیگری از این محصول در بازار موجود است که دارای دو تسمه است.

این نوع محصول هم مصرف بالاتری نسبت به نوع بدون تسمه دارد و هم لرزش و صدای بیشتری حین شست و شو ایجاد می کند.

شاید بتوان گفت تنها مزیت نوع دو تسمه نسبت به نوع بدون تسمه تعمیرات و نگه داری آسان آن باشد.البته برای بسیاری از افراد تعمیر آسان جزء اولویت هایشان هنگام خرید محصول می باشد.

بنابراین در آخر به این نتیجه می رسیم که دوو محصولات خود را برای تمامی افراد با هر سطح درآمد و نیازی و انتظار از محصول طراحی کرده است.به همین دلیل است که اکثر خریداران این محصول جزء مصرف کنندگان با رضایت هستند.