مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات ماشین لباسشویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع ماشین لباسشویی ۷ کیلویی الگانس

انواع لباسشویی ۷ کیلویی الگانس؟ امکانات انواع لوازم خانگی ماشین لباسشویی الگانس چیست؟ خرید انواع لوازم خانگی ماشین لباسشویی برای چه قشری از جامعه کارایی مفیدتری دارد؟
شرکت الگانس در گذشته به دلیل امکانت اندکی که داشت، ظرفشویی را به صورت تک محصولی تولید می کرد. بعداز توافق هسته ای بسیاری از شرکت های تولیدی به گسترش محصولات خود پرداختند که الگانس نیز از این قافله عقب نماند و لباسشویی و جارو برقی را به محصولات خود اضافه کرد. این شرکت در تهران بوده و دفتر آن در منطقه ۵ تهران واقع شده است.

انواع لباسشویی ۷ کیلویی الگانس:
لباسشویی های الگانس در دو مدل تولید می شود که یک مدل آن، لباسشویی ۷ کیلویی ۱۲۰۰ دور، مدلL w w با رنگ سفید و L c s با رنگ سیلور می باشد و مدل دیگر آن لباسشویی ۱۲۰۰ دور E l 12007 w با رنگ سفید و E l 12007 s سیلور و درب عریض می باشد. همچنین گرید انرژی آن +++A بوده و امتیاز بزرگی محسوب می شود.

امکانات ماشین لباسشویی الگانس چیست؟
لباسشویی های الگانس دارای ۱۵ برنامه شستشو شستشوی سریع نیم ساعته می باشد و قابلیت تنظیم دما را دارد که از امکانات جدید لباسشویی می باشد. از امکانات دیگر لباسشویی الگانس درب عریض بودن آن است که امروزه آیتم مهمی بشمار می رود.

خرید این محصول برای چه قشری از جامعه مصرف بیشتری دارد؟
این محصول برای همه اقشار جامعه قابل استفاده است اما به دلیل کیفیت بالا ، قیمت بسیار مناسب، امکانات بالایی که دارد و همچنین کم مصرف بودن انرژی آن، برای قشر متوسط جامعه مفیدتر می باشد.
منبع: بازار لوازم خانگی ایران

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات ماشین لباسشویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *